• Kategorie Produktu 1
 • Kategorie Produktu 10
 • Slc
 • Sld
 • Sle
 • Slp
 • Slg
 • Sls

Úvodní strana

Nový katalogový list - Bluefix

První plastová hmoždinka kombinovaná ze dvou materiálůbluefix

VRCHOLNÝ TECHNOLOGICKÝ VÝVOJ!

 1. první běžná hmoždinka složená ze dvou materiálů, BLUEFIX se vyznačuje mimořádnou flexibilitou a vysokou produktivitou pro bezpečné a všestranné upevnění
 2. maximálně univerzální, díky vyztuženému nylonu je kroutící moment progresivní, snadno kontrolovatelný a instalace je spolehlivá s různými druhy vrutů
 3. nejvyšší odolnost, velká 4-směrná expanze zaručuje vysokou odolnost dosahovanou v pevných základních materiálech. V sádrokartonových a dutých stěnách se vrut prořízne až do pevného zesíleného konce a po zauzlení je hmoždinka dokonale upevněná.
 4. spolehlivost: díky 4 pevným žebrům se hmoždinka v dutině neotáčí. Nákružek brání zapadnutí hmoždinky, zaručuje dokonalou instalaci na hladkou zeď nebo i přes upevňovaný předmět.
 5. bezpečnost, testování nad limity: na základě mimořádně obtížného testování je BLUEFIX 8 první univerzální hmoždinka testovaná na seismicitu v nerozrušeném i rozrušeném betonu a v dutých stěnách.

 

 

 

Nový katalog - vývodky a systémy ochrany kabelů

Vyvodky ochrany kabelu 2018 

 

 

 

 

Nový katalogový list - konektory METECON a skříňky METEBOX

- vícepólové průmyslové konektory METECON

- hliníkové boxy METEBOX

 metecon box

Nový katalogový list - rozvodnice, krabice Elektro-plast

rozv elektroplast- Rozvodnice na povrch - SRn, IP40

- Rozvodnice zapuštěné - SRp, IP40

- Rozvodnice na povrch RNT - IP42

- Rozvodnice RH - NEO, IP65

- Rozvodnice RN, IP40

- Rozvodnice RP, IP40

- Plastové krabice PH, IP65

- Instalační krabice zapuštěné, IP40

- Plastové skříně UNIbox, IP65

- Krabice instalační PO na povrch, IP44

 

 

Erocomm - Rema

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vás informovali, že od 9.11.2016 se stala firma REMA s.r.o. součástí rodiny EROCOMM s.r.o. Věříme, že toto spojení nám umožní nabízet komplexnější spektrum sortimentu a služeb v oboru elektro.Společnost EROCOMM s.r.o. převzala 100% vlastnických podílů společnosti REMA s.r.o. V této souvislosti upozorňujeme, že není třeba uzavírat nové nebo měnit stávající smluvní vztahy a vše zůstává při starém. Nedochází ke změně názvu, sídla, IČ ani DIČ společnosti.Rovněž zůstávají v platnosti stávající kontakty do firmy REMA s.r.o. Dceřiná společnost REMA s.r.o. bude i nadále pokračovat ve svých aktivitách s cílem zachování tradice a rozvoje ve směru kvality, služeb a konkurenceschopnosti s podporou mateřské společnosti EROCOMM s.r.o.

Klikem na níže uvedená loga budete přesměrováni na internetovou prezentaci firmy Rema.

rema